BASF інвестує в Обухівщину

Компанія  BASF підтвердила свій намір інвестувати у будівництво заводу з виробництва  базових цементних добавок в Обухові (Київська область).

Робота над залучення цього потужного інвестиційного проекту в область тривала близько пів року. Завод, який планується запустити в Обухові, матиме бездоганно чисте виробництво, оскільки передбачається лише момент змішування цементних сумішей для зовнішнього будівництва, будівництва станцій метро тощо.  Підписанню Меморандуму про співпрацю з Німецькою стороною передуватиме зустріч  активу міста та представників ЗМІ, де планується  презентація майбутнього заводу й спілкування з інвестором щодо екологічної безпеки виробництва

За результатами зустрічі сторони прийняли рішення щодо початку будівництва заводу в Обухові Київської області та визначили орієнтовні терміни введення в експлуатацію майбутнього підприємства – березнь-квітень 2019 року.

«Реалізація проекту BASF сприятиме  економічному зростанню та створенню нових робочих місць. Область  отримає титульного, репутаційно важливого інвестора не лише для нашого регіону, а й для держави в цілому. У своїй діяльності концерни BASF поєднують економічні успіхи, соціальну відповідальність і дбайливе ставлення до навколишнього середовища», – прокоментував голова КОДА Олександр Горган.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також