Амброзія: ворог маленьких та дорослих киян

У Дніпровському районі боротьба з амброзією проводиться за новою технологією

Працівники комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського району, вперше в Києві, використовують нові технології в боротьбі з амброзією.

Як повідомляється на сторінці КП в Facebook, новий препарат, виготовлений на основі природного мінералу Бішофіт, при попаданні на листя рослини-алергену проникає всередину і викликає його в’янення. Крім того, завдяки природному мінералу в складі препарату поліпшуються і відновлюються біологічні характеристики грунту.

Відзначається, що препарат має ряд переваг, серед основних з яких безпечне використання в населених пунктах. Він пройшов ряд державних санітарно-епідеміологічних експертиз і досліджень, безпечний як для людей, так і тварин.

Крім того, цей метод є найменш трудомістким у порівнянні з вириванням рослини з коренем.

«Якщо провести обробку на початку цвітіння, то рослина стає неалергенного і неплідності, тобто його насіння не здатні розмножуватися. Але слід пам’ятати, що насіння амброзії зберігаються в грунті протягом 40 років, тому це не означає, що в наступному році амброзії на цьому місці вже не буде. Проводити обробку необхідно протягом декількох років», – йдеться в повідомленні.

Коментарі

    Avatar for Прудникова Александра

    Світлана

    Підтримую

Залиште коментар

Читайте також