250 МАФів та 40 засобів пересувної торгівлі: у столиці працюють комунальники

    -

Новини Києва

З початку 2019 року у Києві активно демонтують незаконні тимчасові споруди. Приводами для знесення стало самовільне зайняття території столиці, несплата податків та постійне використання електрики за рахунок киян.

Багато МАФів, як постійно розповідали месцеві мешканці столичних мікрорайонів, перешкоджали потоку пішоходів, а іноді навіть створювали небезпечні ситуації. Про це повідомили у прес-службі КМДА.

Тільки з січня по квітень 2019 року у столиці знесли 206 самовільно встановлених тимчасових споруд. За даними влади Києва, за травень (з 1 по 20) демонтували 44 незаконних МАФи, з яких 19 перебували в підземних переходах.

Очистити місто повністю від тимчасових споруд наразі неможливо, адже це суперечить програмі розвитку малого підприємництва. Однак розташування МАФів столична влада планує впорядкувати найближчим часом. Для цього у КМДА розробили Комплексну схему розміщення тимчасових споруд на території Києва.

Відповідно до цієї схеми вже розпочалися (а подекуди й закінчилися) конкурси на розміщення тимчасових споруд у Солом’янському, Печерському та Шевченківському районах. Станом на сьогодні для розміщення власного МАФу обов’язково потрібно укласти договір про оренду земельної ділянки та вказати цільове призначення. Потім потрібно ще оформити так званий паспорт прив’язки.


«Столичний регіон» раніше розповідав про підготовку до пляжного сезону у столиці.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також