Відомий письменник назвав серіал «Чорнобиль» аморальним

Сергій Лойко, журналіст, письменник та перекладач, відомий в Україні своїми романами «Аеропорт» та «Рейс» заявив, що в міні-серіалі «Чорнобиль» є аморальні місця.

Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі. На підставі журналістського розслідування, яке зараз проводить Лойко, він вказує на те, що у серіалі є багато невідповідностей, а також фантазії сценаристів, які звинуватили у трагедії непричетних до цього людей. Журналіст вказує на те, що деякі з ліквідаторів та їх рідних ще живи, тож їм має бути неприємно дивитись викривлену версію подій та відчувати себе цапом-відбувайлом.

«Брюханов живий, Фомін живий і навіть працював після цього на атомній електростанції. Дружина Дятлова жива. Його син живий, працює на атомній станції. Уявляєте, як їм зараза дивитись «Чорнобиль» НВО?, – написав журналіст. –  В цілому «Чорнобиль» підтримує висновки показового процесу в тій частині, в якій три злодії зображені злодіями, що підірвали станцію. У цьому, я думаю, найслабкіше і в якійсь мірі аморальне місце фільму… Якщо вигадали реальним людям діалоги та дії, мабуть, і їхні прізвища потрібно були змінити, хіба ні?», – відзначив Сергій Лойко.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що міністр МЗС Франції злякався серіалу «Чорнобиль».

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також