В міжнародний День Миру Київщину та Луганщину з’єднав телеміст

Телеміст заради миру з’єднав Білу Церкву Київської області та місто Попасне Луганщини.

Подія відбулась 21 вересня, з нагоди Міжнародного Дня миру, що був  встановлений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН та щорічно відзначається як день глобального припинення вогню і відмовлення від насильства.

За допомогою Skype-зв’язку спілкувалися лідери  учнівського самоврядування Білоцерківського НВО «Перша Білоцерківська гімназія – школа 1-го ступеня» та Тошківського НВК «Загальноосвітній навчальний заклад – Дошкільний навчальний заклад» Попаснянської райради.

Під час заходу також було підбито підсумки  благодійної акції «У Попасну для малечі зберемо до школи речі», в рамках якої учні Білої Церкви були зібрали необхідні речі для навчального процесу, які будуть передані для учнів Попаснянщини.

У рамках телемосту учні Першої Білоцерківської гімназії та Тошківського навчально-виховного комплексу виконали низку завдань та вправ, які відобразили тему зустрічі – «Участь дітей та учнівської молоді у процесі миробудування». Зокрема, поділилися думками, що саме для них означає слово «мир», записавши свої відповіді на паперових пташках, що символізують це поняття; намагалися з’ясувати сутність, причини виникнення та способи подолання конфліктів. А будуючи символічний «Будинок миру», поміркували над тим, що потрібно для встановлення дружби та збереження доброзичливих взаємин як між окремими людьми, так і народами в цілому. Також виконали низку творчих завдань.

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також