Українські міста очима зірок шоу-бізнесу – новий проект про Україну

Про рідне місто – з вуст знаменитих артистів. Проєкт «Амбасадори» видання Ukraїner представляє українських селебріті у ролі екскурсоводів по містах і селах, де вони народилися. Зокрема, екскурсії провели у Києві та Баришівці.

Про цікавий проєкт написав онлайн-журнал про музику «Слух». Зокрема, ONUKA провела ведучого проєкту Логвиненка по вуличкам її Києва, а от Alyona Alyona завезла знімальну группу проєкту в Київську область, до села Баришівки.

«Своє коріння треба пам’ятати, знати звідки ти і хто ти є», впевнена співачка.

Наразі записано вже 11 випусків про різні куточки України. Зірки української сцени виступають у проєкті гідами по Києву, Львову, Харкову, Вінниці, Дрогобичу, Баришівці, Луцьку та іншим українським містам. Разом з відомими українцями подорожує Богдан Логвиненко.

«Найкраще розказати, чим дихає місто і як воно впливає на людей, можуть тільки ті, хто тут жив. Запрошую вас дослідити міста і села України разом з людьми, які їх добре знають», каже ведучий проекту і засновник медіа-видання Ukraїner.

«Амбасадори» це проект про місця, де народилися знаменитості. Зірки через власне сприйняття розповідають ведучому цікавинки про місто, де вони зростали, ходили до школи, зустріли перше кохання. Роль екскурсовода вже спробували на собі Павло Зібров, Jerry Heil, Pianoбой, alyona alyona, Христина Соловій, «ТНМК» та інші зірки української сцени.

Ukraїner це медіа-проект, що розповідає цікаві історії про найвіддаленіші куточки України, людей, побут, мистецтво та розвиток бізнесу. 

Раніше “Столичний регіон” повідомляв про відкриття виставки на центральному вокзалі Києва

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також