У Великій Солтанівці з’явиться дитячий садочок

У селі Велика Солтанівка (Васильківський район, Київська область) в жовтні з’явиться дитячий навчально-виховний заклад.

Про це повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі голова Васильківської районної державної адміністрації Владислав Одинець. Вчора, 10 вересня, він разом з депутатом Васильківської райради Сергієм Бойком оглянув хід ремонтних робіт. Напередодні, на короткий строк вони були зупинені, але зараз знову відновились.

Велика Солтанівка – один з останніх населених пунктів Васильківського району, де не було дитячого садочка. Але вже найближчим часом тут розпочне свою роботу невеликий, але сучасний та яскравий дитячий садочок. У великосолтанівському садочку буде одна різновікова група, розрахована на 25 діточок. Раніше вони були змушенні їздити до інших населених пунктів на дошкільне навчання.

«Ми спільними зусиллями змінюємо дошкільну освіту Васильківщини, відкриваючи нові та вдосконалюючи вже діючі заклади дошкільної освіти. Частину коштів на реалізацію даного проекту отримали від Велико-Солтанівської сільської ради та з державного бюджету за сприянням депутата Верховної Ради України, керівника обласної партійної організації Блок Петра Порошенка –”Солідарність” – Кононенка Ігоря Віталійовича», – наголосив голова Васильківської РДА.

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також