У суботу киянкам розкажуть, як стати успішною бізнес-леді

 

30 червня в Колонній залі Київської адміністрації відбудеться безкоштовна лекція для мешканок столиці на тему, як відкрити і розвинути своє підприємництво

Безкоштовні навчальні лекції для жінок, які мріють про свою справу, в Київській адміністрації проводяться з 19 травня. Анонсує суботній захід офіційний портал столичної влади. Початок – об 11 годині дня. Повідомляється, що лекції-семінари на тему відкриття свого бізнесу КМДА організувала з 19 травня.

А в суботу киянок чекає зустріч з молодими, але видатними жінками – засновницею бренду одягу для жінок «MustHave» Анастасією Дзюбою та Ганною Коваленко, які виступлять разом. І окремо поділиться премудростями бізнесу директор піар-агентства «Gres Todorchuk PR» Ярослава Гресь.

Ярослава Гресь очолює єдине в Україні агентство з піару, просуває тільки бізнес-проекти в області соціального життя, культури і освіти.

Ярослава входить в сотню найбільш відомих блогерів України і була наймолодшим в світі керівником журналу про «зірок» шоу-бізнесу HELLO.

Анна Коваленко і Анастасія Дзюба – творці першого в Україні успішного бренду одягу для жінок.

Їх сукні люблять мешканки столиці з 2010 року. На поточний момент у бренду «MustHave» 1 тисяча квадратних метрів виробничих площ, дев’ять магазинів в нашій країні, в десяти країнах відкриті представництва «MustHave».

Всі три по-справжньому успішні жінки поділяться не лише формулою власного успіху, але і премудростями, наріжними каменями успішного відкриття справи і його розвитку, формулами нейтралізації небезпечних тенденцій і способами невпинного розвитку бізнесу, його успіху у провідних ЗМІ та наповнення цільовою аудиторією.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також