У меча монумента Батьківщина-мати в Києві розтягнули прапор ЛГБТ

 

У неділю KyivPride проводив онлайн Марш рівності. Спільнота запустила дрона поряд з монументом Батьківщина-мати із закріпленим до нього шестикольоровим прапором.

#Матизрозумієтапідтримає

#Матизрозумієтапідтримає Батьківщина-мати за рівність для всіх! Великий ЛГБТ+ прапор сьогодні майорить над усім Києвом. Дякуємо Dronarium Украина за #prideinair

Опубліковано KyivPride Неділя, 21 червня 2020 р.

Батьківщина-мати за рівність для всіх! Великий ЛГБТ + прапор сьогодні майорить над усім Києвом, – підписали відео автори поста.

Нагадаємо, що кримінальне переслідування гомосексуалів у часи другої світової війни не було нацистським винаходом, проте після реформи Кримінального кодексу ув’язненню підлягали всі чоловіки, які були запідозрені в гомосексуальних стосунках через поцілунки, обійми або навіть якісь натяки.

Між 1933 і 1944 роками за 175-м параграфом у Третьому рейху було засуджено майже 50 тисяч чоловіків (зокрема близько чотирьох тисяч підлітків), багато кого з них було відправлено до в’язниць. Також від 5 до 15 тисяч чоловіків було депортовано до концентраційних таборів.

Невідомо достеменно, скільки гомосексуалів загинуло, але за даними німецького історика і соціолога Рюдигера Лаутмана, рівень смертності засуджених за 175-м параграфом у таборах був найвищим і доходив до шістдесяти відсотків. На форму чоловіків-гомосексуалів поміщалися рожеві трикутники.

Лесбійки не піддавалися систематичному переслідуванню з боку нацистів, оскільки, на їхню думку, не становили серйозної загрози для суспільства. Жінки не могли засуджуватися за 175 параграфом, проте відомо, що деякі з них вирушали до концтаборів як «асоціальні» і носили чорні трикутники.

Репресії проти геїв і лесбійок у нацистській Німеччині вважаються однією з частин Холокосту. Рудольф Бразда, останній з відомих геїв, що пережили нацистські концентраційні табори, помер 3 серпня 2011 року у віці 98 років. Переслідування гомосексуалів у Третьому рейху віддзеркалено в постійній експозиції берлінського «Музею гомосексуальності».

Раніше “Столичний регіон” писав про те, що в Білій Церкві обіцяють безкоштовне тестування на коронавірус.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також