У Києві безкоштовний кінотеатр у парку «Наталка» припиняє роботу

У Києві безкоштовний літній кінотеатр у парку «Наталка» припиняє свою роботу. Про це повідомляє на своїй сторінці в Facebook киянин, який опікувався кінотеатром, Гліб Антоненко.

«Пам’ятаєте був такий літній безкоштовний кінотеатр в парку «Наталка»? На жаль, його вже не буде! За це можна подякувати голові Оболонської РДА Олександру Цибульщаку, колишньому керівництву КО «Київзеленбуд» та Віталію Кличку, які знали про нього, знали про цю родзинку парку і зробили все, щоб його не було», – говориться в повідомленні.

Всі новини Києва в твоєму телефоні! Підписуйся на телеграм-канал  t.me/stolychnyiregion

Активіст нагадав, як завдяки кінотеатру свого часу вдалося оживити занедбану частину парку, не допустити забудувати 7 гектарів зеленої зони черговим ТРЦ та сприяти наданню їй статус парку.

Кінотеатр працював з 2015-го року, апаратуру спочатку збирали самі активісти, потім знайшовся спонсор, який допоміг зробити кінотеатр 2.0. У 2017-му було відкрито кінотеатр 3.0.

«Ми зробили зовсім новий кінотеатр Park Cinema Kiev. Величезний екран 8х5 метрів, нова акустична система, якісний проєктор та понад 200 сидячих місць (стільчики, каремати). Кожний показ відвідували понад 500 глядачів. А головне – він залишався безкоштовним».

Активісти збирали підписи за те, щоб після реконструкції парку кінотеатр залишили.

«Майже вся робоча група, яка збиралася в Оболонській РДА (100 людей, за виключенням однієї) голосувала за те щоб він існував… Керівництво району нам довго розповідало, що кінотеатр буде, але нічого не зробило, щоб так було… Ми із задоволенням робили цей проект для наших глядачів. Нам було приємно показувати для вас улюблене кіно під відкритим небом. Але завдяки вище переліченим чиновникам його більше не буде», – пише Гліб Антоненко.

Фото: Facebook/Гліб Антоненко

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що в Києві у велосипедистів з’явилися претензії до комунальників.

Хочеш новин без цензури? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

‡авантаженнЯ...

Коментарі

    Avatar for Адамович Наталія

    ВИТАЛИЙ

    А зачем кинотеатр? Духовность нынче не в моде, вот построить на его месте ТРЦ или высотку, это “достойный” поступок местных властей. Прибыль и нажива полностью затмили здравый смысл у людей, жуть!

Залиште коментар

Читайте також