Театр на Подолі і театр «Мізантроп»: спільний проект у Києві

 

У Києві анонсували спільний проект театру на Подолі і театру «Мізантроп»

Театр на Подолі і театр «Мізантроп» об’єдналися для реалізації особливого проекту, який незабаром зможуть оцінити глядачі – вистави «Орестея». Він створений за мотивами античних міфів, а також трагедій Есхіла і Евріпіда. Як розповів режисер вистави Ілля Мощицький, це своєрідний художній експеримент.

За словами композитора Дмитра Саратського, створення такого особливого проекту і його втілення разом з театром на Подолі заздалегідь не планувалося.

– Ідея цього спектаклю народилася спонтанно. Потім, коли ми стали читати п’єси, в першу чергу Евріпіда і Есхіла, тоді почала викристалізовуватися картинка. Маючи цю картинку, ми задумалися, як її реалізувати, якими засобами, в якому жанрі тощо. Це нас привело в театр на Подолі, – розповів під час прес-конференції Саратський.

Як розповіли творці вистави, «Орестея» – це поєднання акторської гри, новітніх тенденцій в світі технологій і унікальних візуальних, сценічних можливостей театру на Подолі. Античний міф з властивою йому глибиною філософських роздумів заговорить по-сучасному, звертаючись до нинішнього сучасному глядачеві.

– Мені цікаво спілкуватися з людьми, які займаються мистецтвом, які займаються серйозно театром, які думають ширше, ніж просто про постановку чергового спектаклю, – зазначив директор, художній керівник театру на Подолі Віталій Малахов.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також