Сьогодні День Українського Миротворця та День Навичок Молоді

 

15 липня, святкують Всесвітній День Навичок Молоді. Наші громадяни відзначають День Українських Миротворців. Про це пише bykvu.com.

Всесвітній День Навичок Молоді (World Youth Skills Day)

Це свято було засновано під егідою ООН в грудні 2014 року (резолюція A/RES/69/145).

Мета свята – підвищення рівня інформованості про важливість інвестування в розвиток навичок молоді, поліпшення соціально-економічних умов для молодих людей для вирішення проблем безробіття та неповної зайнятості.

На сьогодні у світі налічується 1,2 мільярда молодих людей у ​​віці від 15 до 24 років, що становить 16% населення світу.

Цей день ООН пропонує відзначати з урахуванням національних пріоритетів, у тому числі шляхом проведення просвітницьких кампаній, заходів за участю добровольців й інформаційно-пропагандистських заходів.

Одне з останніх нововведень цього дня – рух WorldSkills. Це змагання молодих кваліфікованих робітників і студентів у віці до 22 років. У цей день молоді люди викладають у Мережу фотографії зі своїх робочих місць. Таким чином, WorldSkills формує у школярів та їхніх батьків нове ставлення до сучасних робітничих професій.

День Українських Миротворців

Це свято було засновано в 2013 році після кривавих подій в Югославії.

Відповідну постанову було прийнято Верховною Радою України від 21 травня 2013 року. Саме в цей день в 1992 році з місії в Боснії почалося участь українських військових в операціях з підтримання миру та безпеки, які під егідою ООН, ОБСЄ, НАТО та ЄС проводяться в “гарячих точках” планети.

За ці роки понад 44 тисяч українських військовослужбовців взяли участь у міжнародних миротворчих операціях у різних регіонах планети – Косово, Боснії і Герцеговині, Анголі, Македонії, Гватемалі, Таджикистані, Афганістані, Хорватії, Кувейті, Сьєрра-Леоне, Придністров’я, Іраку, Лівані, Ефіопії , Еритреї, Грузії, Судані, Кот-д’Івуарі, Демократичній Республіці Конго і т. п.

Зараз ВСУ беруть участь у 8 міжнародних операціях з підтримання миру та безпеки в 6 країнах світу та районі Аб’єй.

Раніше “Столичний регіон” писав про те, що серед бакалійних товарів найбільше здешевшало пшоно.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також