Пам’ятки Києва у Wiki Loves Monuments

Пам’ятки Києва беруть участь в міжнародному фотоконкурсі Wiki Loves Monuments

В Україні завершується міжнародний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки-2018» (Wiki Loves Monuments). Розпочався він у перші дні вересня, а взагалі проводиться у нас всьоме. Головна його мета полягає у зібранні цікавих світлин задля ілюстрування статей у «Вікіпедії».  Вже зараз завантажено понад 12 тисяч фотографій, а у конкурсі взяли участь більше двох сотень людей.

Як повідомляє прес-служба КМДА, в столиці більше 3800 об’єктів культурної спадщини. За минулі роки для участі у конкурсу були завантажені фотографії понад 3,5 тисячі об’єктів. За підрахунком, це 91% від загальної кількості пам’яток.

«Якщо здається, що вже все цікаве сфотографовано-перефотографували – це зовсім не так. Списки пам’яток ми оновлюємо постійно, навіть під час самого конкурсу. Тому якісь об’єкти могли бути додані так, що ніхто не помітив», – зазначають організатори.

До 1 листопада національне журі відбере десять найкращих фотографій, які будуть представлені на суд міжнародного. Також будуть відзначені найкращі світлини з кожного регіону України.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також