На Вишгородщині відкрили архіви з україно-польських відносин

У  Вишгородському історико-культурному заповіднику вперше продемонстрували унікальні архівні документи, щодо діяльності українського міністерства з польських справ.

Вони представлені в рамках виставки «Український уряд і польське питання. З історії діяльності українського міністерства польських справ 1917-1918 р.». Тут експонуються листи з Департаменту освіти Міністерства з польських справ до польських шкіл з переліком умов для отримання прав на функціонування шкіл; листи школам з наданням таких прав; навчальні програми викладання у польських школах; листи з інформацією про викладачів польських навчальних закладів, навантаження на викладачів; розклад занять у школах.

Тема виставки та представлені архівні документи сприяють згладжуванню гострих кутів в українсько-польських відносинах, оскільки висвітлюють увагу українського уряду до польської національної меншини в Україні та прагнення забезпечити представництво польських національних інтересів й захист прав польської людності. Виставка триватиме до 26 грудня 2018 року.

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також