На Васильківщині розпочався марафон «За мир в Україні»

Просвітницький марафон «За мир в Україні. За гідність кожної людини» стартував у Гребінківській гімназії (Васильківський район, Київська область).

Про це повідомив голова Васильківської районної державної адміністрації Владислав Одинець на своїй сторінці у соціальній мережі. Захід було проведено за підтримки команди спільноти відповідального вчительства EdCamp Ukraine та під патронатом Міністерства освіти і науки України. Він дав старт марафону, що триватиме з 21 листопада по 9 грудня. Одним з почесних гостей заходу був краєзнавець Микола Полікарпович Таран. Викладачі та гості звернулися з вітальним словом до гімназистів, розповіли, що саме вони вкладають у поняття «гідність».

Робота в залі чергувалася з роботою в класних кімнатах. «Що таке гідність?», «Права дитини», «Європейські цінності» – ось далеко не повний перелік питань, які учні досліджували в класних колективах, а потім презентували в кінцевій частині першого дня марафону.

«Наразі продовжується підготовка наступних активностей у рамках просвітницького марафону», – відзначив голова Васильківської РДА.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також