Молоді ірпінчани вирушили до Німеччини за програмою міжнародного обміну

Група молоді з Приірпіння вирушила до німецького міста Дрезден за програмою міжнародного молодіжного обміну «(Ex)change! – Gesellschaft gemeinsam gestalten».

Про це розповіла на своїй публічній сторінці у Фейсбук в.о. міського голови – секретар Ірпінської міської ради Анастасія Попсуй.

«По 8 молодих активних людей з України та Німеччини зібралася разом, щоб обговорити роль молодого покоління у побудові успішного європейського суспільства, – зазначила Анастасія Попсуй. – Протягом тижня відбуватимуться навчальні семінари, вправи з тімбілдінгу, розробка положень для проектів соціальних змін, робота з молодіжними групами».

Варто зазначити, що проект реалізується ГО «Фонд громади Приірпіння» та ГО «djo-Deutsche Jugend in Europa, Landesverband Sachsen e.V.» за підтримки програми «MEET UP! Deutsch-ukrainische Jugendbegegnungen» Фонду Stiftung EVZ. Обмін здійснюється коштом здобутого гранту в рамках програми «MEET UP! Deutsch-ukrainische Jugendbegegnungen».

В Ірпені вже не перший рік успішно реалізується програма молодіжних обмінів. Перший польсько-німецько-білорусько-український обмін за підтримки програми ЄС «Молодь в дії» відбувся ще у 2011 році.

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також