Мешканець Васильківщини отримав звання Народного художника України

Олексій Петренко, що живе в селі Мархалівка (Васильківський район, Київська область) отримав почесне звання Народного художника України.

Про це повідомив голова Васильківської районної державної адміністрації на своїй сторінці у соціальній мережі.

Олексій Андрійович – живописець, графік, Заслужений діяч мистецтв України, керівник Мархалівської студії образотворчого мистецтва. Указ Президента України про присудження почесного звання був підписаний з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Іменитих гостей села завжди запрошують до арт-студії. Коли заходиш до цієї кімнати, щиро шкодуєш, що село Мархалівка поки що поза межами туристичних маршрутів, потрапляєш неначе в маленький музей, де серед професійних робіт учнів можна побачити дві картини самого майстра.

Попри те що виставлені далеко не всі роботи, в одній кімнаті концентрація справжніх витворів мистецтва просто зачаровує. Захопився і народний депутат Ігор Кононенко, який нещодавно приїздив у село на зустріч з громадою та не міг обминути творчу «оселю» знаменитого художника та вчителя Олексія Петренка.

Головне, що ось уже багато років поспіль Олексій Андрійович дарує свою любов до живопису, до української землі, до життя і щиро ділиться з дітьми, які отримують від нього величезну професійну допомогу при навчанні живопису!

«Олексій Андрійович – заслужений діяч мистецтв України, та люди справедливо вважають його народним, за той внесок, який він зробив у національний живопис та графіку, та за його нинішню подвижницьку діяльність як учителя. Ми Вам щиро вдячні – Олексій Андрійович, та вітаємо вас з високою, та почесною відзнакою!», – підкреслив голова Васильківської РДА.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також