«Лабораторія креативності» для школярів Київщини

 

Понад 60 школярів у віці 15-17 років взяли участь у заході «Лабораторія креативності» від Київського обласного центру зайнятості.

Мотиваційний захід пройшов у формі тренінгу у  с. Чайки Богуславського району. Шість команд змагалися за звання «кращого виробника місяця». У формі ігрового тренінгу школярі отримали інформацію про робітничі та технічні професії, мали змогу спробувати себе у ролі касира, бухгалтера, продавця, виробника, менеджеру з продажу непродовольчих товарів, спеціаліста з якості товару.

Школярі із задоволенням виконували ролі виробників продукції легкої промисловості, банкірів, продавців. Вироблені командами товари знаходили свого покупця і з кожним наступним разом ставали більш якісними.  Молодь знаходила креативні ідеї «вироблення та продажу товарів» на різні ринки збуту.

«Ми прагнемо не лише надати інформацію профорієнтаційного змісту, а сформувати важливі для молодої людини компетенції – критичне мислення, вміння спілкуватися і працювати у команді», – зазначає директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також