Концерт «Київської камерати»: два Штрауси

 

13 серпня в Національній філармонії дасть концерт Ансамбль солістів «Київська камерата»

Про це повідомляє прес-служба Національної філармонії України.

В ході запланованого концерту музиканти зіграють музику двох Штраусів – Йоганна та Ріхарда.

Життя Йоганна Штрауса, знаного у всьому світі «короля вальсів », було пов’язана з Віднем. На початку XIX століття вальсова культура тут отримала просто величезну популярність. Взагалі композиторів на ім’я Йоганн Штраус двоє – батько і син. Глядачам та слухачам концерту представлять твори Штрауса-сина, автора відомих оперет «Летюча миша» та «Циганський барон». У концерті прозвучить також музика Легара та Кальмана.

Ріхард Штраус – це представник пізнього німецького романтизму, один з творців музичного експресіонізму, він народився і провів половину життя в Мюнхені. Тут захопився творчістю Ріхарда Вагнера. Настільки, що сам став писати «під Вагнера». Потім, звичайно, схаменувся. Найвідоміші його опери – «Електра» і «Кавалер троянд». Також він є автором чотирьох симфоній, двох балетів, близько 150 пісень і романсів, інструментальних концертів тощо.
Відзначається, що романс для віолончелі з оркестром Ріхарда Штрауса, який прозвучить у виконанні «Київської камерати» – це якраз ранній твір видатного баварця.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також