Кабмін затвердив план року освіти з математики

 

Згідно з планом, передбачено обов’язкову державну підсумкову атестацію у формі ЗНО з математики, забезпечення якісного вивчення предмету, відкриття Музею науки. Про це повідомляє пресслужба Міністерства освіти та науки.

За даними МОН, міжнародне дослідження PISA-2018 засвідчило, що в Україні 36% 15-річних учнів не досягають базового рівня знання з математики.

Однією з ініціатив, покликаних вирішити цю проблему, стало оголошення навчального року 2020/2021 – Роком математичної освіти. Впродовж нього ми плануємо впровадити найбільш нагальні й потрібні дітям і освітянам новації, а також закріпити думку про те, що математика потрібна кожному з нас у повсякденному житті. Заходи року математики охоплять дошкільну, повну загальну середню, позашкільну, професійно-технічну та вищу освіту, – зазначила заступник міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Починаючи з травня 2021 року здобувачі повної загальної середньої освіти складатимуть обов’язкову державну підсумкову атестацію у формі ЗНО з математики.

У квітні 2021 року також заплановано створити безкоштовний математичний онлайн-ресурс та розробити відповідний контент для учнів і вчителів математики. Протягом червня-серпня 2021-го планується організувати літні “математичні школи” для вчителів і учнів, а на листопад заплановано відкриття Музею науки. Нагадаємо, рік математики було анонсовано в грудні 2019 року під час презентації національного та міжнародного звітів за результатами міжнародного дослідження якості освіти PISA-2018, – додали в МОН.

Раніше “Столичний регіон” писав про те, що вперше в Україні видали електронні свідоцтва про базову середню освіту.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також