У Києві готуються до «M1 Music Awards. П’ять»

Тринадцять гучних імен на одній події – «M1 Music Awards. П’ять» називає учасників цьогорічної церемонії, яка відбудеться у Києві 30 листопада.

У масштабному гала-концерті свої ексклюзивні номери представлять Тіна Кароль, «Время и Стекло», MONATIK, Олег Винник, NK, Настя Каменських, Michelle Andrade, Mozgi, NIKITA LOMAKIN, «Антитіла» і Dan Balan. Крім артистів, яких встигли полюбити шанувальники премії, на сцену Палацу Спорту вийдуть і фрешмени: Сергій Бабкін, alyona alyona і Melovin.

Організатори запевняють, що список учасників ще не остаточний. Вони підготували для глядачів виступи кількох всесвітньо відомих виконавців, імена яких поки що тримають у секреті. Музичним продюсером премії вдруге стала володарка п’яти нагород «М1 Music Awards». Тіна Кароль. Грандіозне шоу відбудеться в кінці листопада у Палаці Спорту, про це повідомляє офіційний сайт «М1 Music Awards. П’ять».

«Ми спробували відтворити мікрокосмос людини і п’ять основних її почуттів: слух, зір, дотик, нюх та смак. Номери будуть побудовані з залученням глядачів у залі! Чому обрано андрогін як символ шоу? Людина – це основа творчості! Золотий образ буде присутній не тільки в промо, але і в інтро церемонії», коментує режисер-постановник “M1 Music Awards. П’ять» Катерина Царик.

Під час шоу планують вручити 11 ексклюзивних нагород, всього запрошено близько 50 номінантів. Гостей церемонії, а також всіх, хто приєднається в прямому ефірі, чекатиме щось неймовірне, – запевняють організатори.  

«Ми поставили собі за мету вивести українське шоу на світовий рівень. Кожен наступний рік ми намагаємося перевершити результат минулого. І завдяки спільним старанням сотень людей нашої команди, завдяки їх сміливим ідеям і відсутності страху перед новим і тим, чого ніхто до нас ще не робив, нам це вдається. В цьому році ми точно вразимо всю країну фантастичною сценою і кількістю світла на кожен її квадратний метр», коментує генеральний директор каналів М1 та М2 Сергій Пєрцев.

Забезпечуватимуть шоу 8 одиниць операторської спецтехніки, 45 тонн обладнання для сцени та 35 тонн підвісного освітлювального обладнання. «Ягідкою на торті» стане двоповерхова сцена з ліфтом усередині.

«Окрім ліфта у нашої нереальної сцени буде екран-перекриття, який зможе опускатися і накривати її, а також величезна кількість проекцій для мапінга. Власне, весь Палац Спорту стане суцільною грою світла! зазначає Сергій Пєрцев. До того ж, ми значно збільшимо кількість лазерних конструкцій».

На червоній доріжці цього року зірок шоу-бізнесу зустрічатиме робот-фотограф з вбудованою slow motion-камерою. Він робитиме миттєву відеозйомку зі швидкістю 600 кадрів в секунду. Хто отримає статуетки премії «M1 Music Awards. П’ять», країна дізнається вже 30 листопада.

«M1 Music Awards. П’ять» це п’ята церемонія нагородження премії «M1 Music Awards». Це одна з найбільш масштабних та престижних подій шоу-бізнесу, яку проводить телеканал М1 та компанія «Таврійські Ігри» з 2014 року. Щорічно урочиста церемонія відбувається у київському Палаці Спорту. Мільйони глядачів слідкують за подією за телеекранами та в мережі YouTube. 

Раніше «Столичний регіон» писав про новий рекорд України.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також