День відкритих дверей в Академії праці, соціальних відносин і туризму

 

На початку червня відбудеться день відкритих дверей в Академії праці, соціальних відносин і туризму Федерації профспілок України. Під час онлайн-зустрічей є можливість поспілкуватись з викладачами, дізнатися більше про спеціальності та додаткові можливості, які пропонує Академія. Відвідувачі заходу отримають знижку 5% на рік навчання, якщо стануть студентами у 2020 році. Зареєструватися можна тут.

Про Академію

За свою 27-річну історію Академія праці, соціальних відносин і туризму Федерації профспілок України стала провідним і конкурентоздатним вищим навчальним закладом IV рівня акредитації. Сьогодні вона є національним осередком сучасних знань про суспільство та соціальні технології.

Cвого часу, Академія отримала ряд нагород і визнань, зокрема: лауреат Всеукраїнського рейтингу популярності та якості “Золота фортуна-99”, “Софія Київська”, диплом переможця за перше місце серед профспілкових вищих закладів, перше місце у рейтингу недержавних вузів МОН України, переможець у номінації “Вибір України 2016 року” тощо.

Про спеціальність

В Академії можна отримати фахову освіту з різних спеціальностей. Досить популярною є “Соціологія“. Унікальність відповідної професії ґрунтується на можливості працевлаштуватися на досить привабливі посади, такі як соціолог-аналітик, державний експерт, менеджер соціальної сфери тощо.

Академія видає дипломи державного зразка бакалавра та магістра.

Структурним підрозділом Академії є відділ аспірантури, де готують фахівців вищої кваліфікації – докторів філософії з соціології.

Навчання в Академії передбачає можливість отримання подвійного диплому – українського та європейського, залучаються до викладання фахівці з міжнародним досвідом. Участь у програмах Подвійного диплому не перериває навчання студента в Україні, а відбувається паралельно, а також передбачає очні заняття та стажування у країнах Європейського союзу.

Отримати престижну і перспективну міжнародну кваліфікацію MASTER OF LAWS in INTERNATIONAL BUSINESS LAW (Магістр Міжнародного Бізнес Права) онлайн на спеціальних умовах для українських груп відтепер дозволяє співробітництво АПСВТ і Берлінського університету ім. Штайнбайса (Німеччина).Докладно про Програму LLM: https://www.socosvita.kiev.ua/LLMПоточний набір на навчання триває до листопада.

Опубліковано Академія праці, соціальних відносин і туризму Понеділок, 18 вересня 2017 р.

Про інфраструктуру

До послуг студентів сучасна матеріально-технічна база навчального закладу. Зокрема, власний адміністративно-навчальний корпус з актовою залою, їдальнею, буфетом, кафетерієм. Аудиторії та лабораторії, обладнані новітніми технічними засобами навчання, є приміщення для активного культурного та спортивного розвитку. Територія, на якій розташована Академія, дуже красива, багато зелені та квітів.

АПСВТ має гуртожиток готельного типу, який розташовано на території навчального закладу. Затишні кімнати, тренажерна зала, зручності в кожній кімнаті, кухня на поверсі – все це надається кожному, хто обере для себе навчання в Академії праці, соціальних відносин і туризму.

Про досуг

Крім навчання, вас також чекає цікаве та насичене культурне студентське життя. В Академії працює культурно-мистецький центр, де кожен, включаючи викладачів та адміністрацію, може знайти можливість показати свої таланти під час концертів і розважальних шоу.

Окрему яскраву сторінку в студентському житті посідають спорт і фізична культура. Кожного року проводиться Спартакіада Академії з різноманітних видів спорту, де визначаються кращі збірні команди серед факультетів та кращі спортсмени Академії.

Раніше “Столичний регіон” писав про те, що 14 травня 1871 р. народився український письменник Василь Стефаник.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також