Comic Con на Арт-заводі «Платформа» стартував!

На одному майданчику зібралися всі супергерої і суперлиходії світу кіно, аніме, коміксів і відеоігор

22 вересня відбулося відкриття, якого всі так довго чекали і до якого так довго готувалися. Яскраві костюми, незвичайний грим і прекрасний настрій – жителі столиці показали себе справжніми майстрами перевтілення. Кожен герой, будь він добрим чи поганим, тримався в своєму образі до самого кінця.

Гаррі Поттер і Мелфой, Маріо, гаечкой з «Чіп і Дейл», Наруто, Джон Крамер з «Пили», Едвард Руки-ножиці, Джон Сноу і Королева драконів, Дедпул, лісові феї і ельфи – всіх навіть не перелічити. Складалося враження, ніби ти знаходишся в країні, де добро і зло на день перестали воювати і подружилися.

Всі обіймалися, фотографувалися, веселилися і, тим самим, створили атмосферу повної гармонії. Інформатор підхопив загальну хвилю косплея і теж переодягнувся в костюми, ми надихнулися проведенням часу, поспілкувалися з головними героями цього дня і готові розповісти, як пройшло відкриття.

Comic Con вперше пройшов в США майже 50 років тому. В Україні фест проводиться вже в п’ятий раз, але кожен – все крутіше, ніж попередній.

У суботу, 22 вересня, на «Платформу» до Києва приїхав британський актор Джон Ріс-Девіс, відомий за фільмами «Володар кілець», «Індіана Джонс і останній хрестовий похід» і «Загублений світ». З головної сцени він відповідав на запитання шанувальників і розповідав, як це  не втратити себе у величезному світі.

Також на Арт-заводі є фудкорт, лаундж-зона, зони з різними активностями – фентезний квет-лабіринт, алея коміксів, виставка моделей всесвіту «Star Wars», ігрові турніри, зона настільних ігор і багато іншого.

Фестиваль проходить ще й сьогодні, 23 вересня.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також