Через карантин пробного ЗНО не буде

 

Кабінет Міністрів скасував проведення в Україні пробного ЗНО, яке планувалося на 15 і 17 червня. Про це повідомляє Українська Правда,  посилаючись на постанову Кабміну та заяву міністра охорони здоров’я Максима Степанова на брифінгу 13 червня.

На час карантину заборонено відвідування закладів освіти її здобувачами, крім участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, державній підсумковій атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання, вступних випробуваннях, єдиному вступному іспиті з іноземної мови, єдиному фаховому вступному випробуванні, атестації у формі тестових екзаменів ліцензійних інтегрованих іспитів “КРОК”, а також здійснення підтвердження кваліфікації моряків, проведення підготовки моряків, членів екіпажів торговельних суден, у тому числі тих, що здійснюють плавання внутрішніми водними шляхами України, та проведення підготовки судноводіїв малих/маломірних суден.

Пробне ЗНО в Україні необов’язкове. Це платна послуга, яка мала за мету дати можливість краще підготуватися до основної сесії ЗНО. Результати пробного ЗНО не враховувалися при вступі до вищих навчальних закладів.

Раніше “Столичний регіон” писав про те, що столична поліція розшукує зниклу неповнолітню.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також