Уперше в Україні видали електронні свідоцтва про базову середню освіту

 

26 червня випускникам київського ліцею-інтернату “Кадецькій корпус” №23 з посиленою військово-фізичною підготовкою в перше в Україні видали свідоцтва про базову середню освіту, інформація в яких зашифрована QR-кодом.

Для ознайомдення з інформацією достатньо сканувати QR-код, наприклад, за допомогою смартфона, і на екрані з’явиться прихована кодом інформація. Видача свідоцтв стала частиною випускного вечора, який тут вирішили провести наживо з дотриманням усіх вимог, продиктованих карантином: на кожного учасника не менше 5 квадратних метрів простору, соціальна дистанція, маски та рукавички (вони закуплені ліцеєм). Випускний почався о 16 годині.

Ми організували його під відкритим небом, адже у нас великий двір. Можливість організувати проведення свята наживо стало завдяки тому, що у нас мало випускників. А ідею розробити електронні свідоцтва  підказали нам – тривалий карантин і пов’язана з ним необхідність проводити уроки дистанційно. Свідоцтва розроблені учнями з класу інформатики під керівництвом нашої вчительки з цього предмету Олени Ястребової. Цю роботу вони почали в травні, впоралися з нею досить швидко. Зрозуміло, що документи з QR-кодом про базову середню освіту ми видали разом зі звичайними, встановленого зразка. Важливо підкреслити, що створення свідоцтв з QR-кодом відповідають державній програмі діджіталізаціі (переведення інформації в цифровий вигляд). Сподіваємося, що наша ініціатива буде розтиражована на інші навчальні заклади. Адже за документами з QR-кодом – майбутнє, – зазначила директор ліцею-інтернату Наталія Головіхіна.

Раніше “Столичний регіон” писав про те, що 51 млн робочих місць в ЄС під загрозою.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також