Мер Києва показав, що робиться в столичному зоопарку

 

Володарка

Міський голова Києва Віталій Кличко розмістив відео про перебіг ремонтних робіт у Київському зоопарку. Побачити його можна на сторінці «Кличко – мер» у Facebook.

«Відвідувачі вже могли оцінити оновлені озера біля входу з боку проспекту Перемоги, місток між озерами та альтанку над водою, павільйон для пеліканів, оглядовий амфітеатр», – написав очільник столиці.

Зараз роботи ведуться над новим входом, підземним океанаріумом, універсальним вольєром для тварин і птахів та приміщенням для приматів.

 

«Потрапити у зоопарк через новий вхід можна буде вже у вересні. Будівництво універсального вольєру плануємо завершити до кінця цього року. А приматник – влітку наступного», – уточнив Кличко.

І додав, що головна мета проєкту – оновити формат зоопарку.

«Створити максимально наближені до природних умови утримання для тварин. Щоб у столичному зоопарку не було кліток, а був відкритий простір. Для цього використовуємо досвід наших європейських колег з Німеччини, Франції, Швейцарії».

.

Друзі! Скоро столичний зоопарк постане перед гостями в оновленому форматі. Роботи з реконструкції зоопарку тривають. Відвідувачі вже могли оцінити оновлені озера біля входу з боку проспекту Перемоги, місток між озерами та альтанку над водою, павільйон для пеліканів, оглядовий амфітеатр. Наразі будівельники працюють, аби невдовзі презентувати гостям зоопарку новий вхід, з підземним океанаріумом поруч, зводять універсальний вольєр для тварин і птахів та приматник. Новий вхід, до речі, буде на розі проспекту Перемоги та вулиці Зоологічної. Уже встановили скульптуру «Жирафа» заввишки 15 метрів, яку добре видно з проспекту Перемоги. Будуть на площі перед новим входом і відомі скульптури "Зубр" та "Леви" – замість старих виготовляють нових звірів. Потрапити у зоопарк через новий вхід можна буде вже в вересні. Будівництво універсального вольєру плануємо завершити до кінця цього року. А приматник – влітку наступного. Ми хочемо оновити формат зоопарку – створити максимально наближені до природніх умови утримання для тварин. Щоб у столичному зоопарку не було кліток, а був відкритий простір. Для цього використовуємо досвід наших європейських колег з Німеччини, Франції, Швейцарії. Переконаний, київський зоопарк повинен стати одним з найкращих зоопарків Європи!

Опубліковано Кличко – мер Пʼятниця, 16 серпня 2019 р.

Фото: zoo.kiev.ua

Відео: Facebook/Кличко – мер


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що під Києвом створять величезну паркову зону.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також