Для учнів Київщини влаштують бізнес-турнір

 

Володарка

В смт Володарка (Володарський район, Київська область) 27-28 грудня відбудеться профорієнтаційний бізнес-турнір для школярів Кивщини.

Cередовищем турніру є потужна українська бізнес-симуляція ViAL+, яка отримала гриф МОН України. Ця комп’ютерна програма реалістично моделює вітчизняне ринкове середовище та структуру виробничого підприємства. У відбірковому турі взяли участь понад 700 учнів 7-11 класів, а також студенти технічних навчальних закладів. На цьому етапі учасники створювали компанії у ViAL+, організовували їх роботу й намагалися розвинути своє підприємство настільки, щоб воно стало лідером за прибутками і мало провідні позиції на ринку. У фіналі команди змагатимуться за головний приз, а також братимуть участь у брифінгу з представниками промислових підприємств Київщини.

Мета турніру – виявити представників майбутньої економічної та бізнес-еліти, допомогти їм в особистісному становленні, спонукати до чіткого вибору професії, націлити на ефективне навчання протягом життя, подальшу самореалізацію й отримання життєвого досвіду, формування і підвищення економічної грамотності.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також