Вишгородщина планує залучати більше туристів

У Вишгородському районі 18 жовтня пройшла робоча зустрів з формування туристичного кластеру регіону.

На неї зібрались керівникі історико-культурних закладів та туристичних структур, представники готельно-ресторанного та рекламного бізнесу, громадські лідери Вишгородщини. Вони напрацювали низку пропозицій щодо формування туристичного бренду Вишгородського району.

Учасники зустрічі відзначили, що хоч потоки екскурсантів до низки об’єктів, зокрема, Вишгородського історико-культурного заповідника, останнім часом помітно зросли, однак тієї популярності, на яку заслуговує регіон, він поки що не здобув. Головна причина – те, що кожен з надавачів туристичних послуг працював окремо. А туристи зазвичай звертають увагу на добре продумані туристичні програми, до яких входить і історико-культурна пізнавальна складова, й емоційна розрядка, і власне приймання гостей – комфортний транспорт, ночівлю, смачне харчування.

Заплановано перший тренінг і загальне зібрання представників найбільш зацікавлених структур: готельєрів, рестораторів та туристичних агентств Вишгородського району. А ще – організація Школи гідів, заняття у фокус-групі для провідних туроператорів і турагентств України, прес-конференція тощо.

«Звичайно ж, ми хочемо бути соціально відповідальними, то ж у планах і цей напрямок, для початку – організація круглого столу для представників дитячих будинків сімейного типу», – зауважила ініціатор створення туристичного кластера Вишгородщини Крістіна Коваль.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також