Очільник КОДА Чернишов схвалив об’єднання двох сільрад Вишгородського району

КОДА затвердила створення потенційної Петрівської тергромади Вишгородського району. Позитивний висновок громада отримала в складі Новопетрівської та Старопетрівської сільрад з адмінцентром у селі Нові Петрівці. Раніше ці території область бачила в складі Вишгородської ОТГ.

Про це стало відомо з розпорядження № 685, яке підписав голова Київської ОДА Олексій Чернишов. Зокрема у розпорядженні йдеться про затвердження висновку КОДА щодо відповідності проектів рішень двох сільрад Конституції України та її законам.

Згідно з розпорядженням, КОДА затвердила висновки проектів рішень добровільного об’єднання тергромад села Нові Петрівці Новопетрівської сільради і села Старі Петрівці Старопетрівської сільради Вишгородського району в Петрівську сільську об’єднану тергромаду. Адміністративний центр громади знаходитиметься у Нових Петрівцях.

У висновку до розпорядження вказується, що проекти рішень пройшли обов’язкове громадське обговорення, були прийняті відповідні проекти рішень і вони відповідають Конституції і законам України. Однак, також відзначається, що перспективним планом формування тергромад, затвердженим КМУ в 2015 році, створення Петрівської громади не було передбачено.

Раніше «Столичний регіон» писав про затвердження Чернишовим появи Гатненської ОТГ.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також