У Васильківській школі №1 нарешті відремонтують спортмайданчик

На ремонтні роботи виділено 2,2 млн гривень

До кінця цього року у Васильківській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 з’явиться сучасний спортивний майданчик для занять фізкультурою та спортом. Наразі мова йде про капітальний ремонт існуючого. Школярі радіють, що матимуть простір для спортивних змагань, а вихователі та вчителі – що можна буде проводити уроки згідно учбового плану.

Як повідомила директор школи Світлана Пишна, на території шкільного стадіону заплановано баскетбольний та волейбольний майданчики, а також поле для міні-футболу. Вже відомо, що покриття для футбольного стадіону буде штучним, від відомого виробника «ІнтерАтлетика».

За умовами договору, підрядник має виконати всі роботи протягом місяця, але у ці строки може додати трохи днів і погода. Загалом комплекс робіт мають завершити до настання нового 2019 року.

Васильківчани говорять, що цей стадіон є першою ластівкою, адже мова про його капремонт йде ще з 2015 р. Згідно з тендерною документацією на сайті Прозорро, замовником робіт виступає відділ освіти Васильківської міської ради.

Перемогло у тендерних процедурах ТОВ «Альянс Строй Качество», запропонувавши меншу ціну, ніж конкурент – ТОВ «Енергоагроімпекс»: 2 210 316,00 грн. проти 2 213 300,00 грн.

Обов’язкові умови: підрядник до кінця цього року має влаштувати штучне покриття із синтетичного матеріалу з попереднім ущільненням, вирівнюванням поверхні та іншими підготовчими роботами на площі 1032 кв. м, змонтувати спортивне обладнання, металеве огородження із сітчастих панелей і хвіртки.

Важливо: виконавець робіт має гарантувати можливість експлуатації об’єкту протягом 5 років із дня прийому його замовником.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також