На Васильківщині пройшов семінар-тренінг для держслужбовців

У Васильківській РДА 6 листопада відбувся семінар-тренінг «Я маю право».

Про це повідомив голова Васильківської районної державної адміністрації Владислав Одинець на своїй сторінці у соціальній мережі. Захід на тему: “Залучення громадян до прийняття рішень” та “Шляхи налагодження діалогу між владою та громадою” пройшов в межах проекту Міністерства юстиції України. У тренінгу взяли участь голови сільських та селищних рад, керівники структурних підрозділів Васильківської РДА.

Мета проекту – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.

Проект не лише інформує громадян про їхні права, а й навчає їх, як ці права захищати. Дає чіткі й зрозумілі поради, як діяти, коли твої права порушують. Доводить, що держава може бути партнером, і встановлює рівність перед законом для кожного українця.

«Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я маю право!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному», – підкреслив голова Васильківської РДА.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також