На Тетіївщині неповнолітній з друзями викрав дідів ВАЗ та ще два жигулі

У Тетіївському районі (Київська область) три ПТУшника за одну ніч угнали три автівки.

Про це повідомляє Національна поліція Київщини на своїй сторінці у соціальній мережі. Як з’ясувалось, першу крадіжку один з хлопців здійснив у власного діда – поцупив ключи від його ВАЗ-«п’ятірки» та разом з двома неповнолітніми друзями вирішив прокотитись у напрямку Погребищенського району Вінницької області. Але незабаром в автівці закінчився бензин.

Тоді друзі дійшли до найближчого села та угнали там ще одну машину – стару «копійку», але не побачили, що у неї спущені колеса. Доїхав до дідової машини, вони почали замінювати колеса, однак не змогли цього зробити.

Знову повернувшись до села, вони угнали вже третій «ВАЗ» та поїхали до Тетіївського ПТУ, де навчались. Там їх побачили поліціянти, які вже мали прикмети малолітніх злочинців. Під час затримання угнана машина зіткнулась з автівкою поліціянтів, від чого угнане авто перегорнулось, а машина поліції отримала пошкодження.

Відтепер покарання понесуть не лише неповнолітні злочинці, але і їх батьки – за неналежне виконання своїх батьківських обов’язків.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що у Києві неадекватний водій елітної автівки зламав шлагбаум та проїхав на території ЖК.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також