У Таращі на Київщині поліцейські знайшли зниклу зі свого двору дворічну дитину

У Київській області, а саме у Таращі, дворічна дівчинка гралася у дворі сама. Згодом мати побачила, що її дитина зникла.

Поліція спрацювала дуже оперативно. Дитину знайшли та повернули додому. На щастя, дівчинка ніде не трамувалася та не постраждала від дій третіх осіб.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління Національної поліції Київської області. Зокрема у повідомленні йдеться про те, що дворічна дівчинка пішла з двору свого будинку, поки мати поралася по господарству.

В результаті дівчинку повернули матері. Жінка пояснила копам, що поралася по господарству і навіть не помітила, як дитина вийшла з двору.

«Група реагування патрульної поліції на одній з вулиць помітила самотню маленьку дівчинку у віці близько двох років. З’ясувалося, що дитина загубилася. Працівники поліції опитали людей, які жили на тій вулиці, можливо, хтось бачив цю дівчинку раніше. І вже незабаром правоохоронці спільно з представниками соціальної служби і небайдужими городянами швидко встановили адресу проживання матері знайденої дитини», також – йдеться в повідомленні.

Поліцейські з патруля розповіли, що маленька мандрівниця пройшла самотужки майже кілометр.

Відносно матері працівники поліції склали адміністративний протокол за ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) КУпАП.

«Столичний регіон» раніше повідомляв про маленького хлопчика, якого батько замкнув у автівці та залишив там на кілька годин.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також