Переселенці з Криму започаткували регулярні “Кримські зустрічі” в Ірпені

18 липня у дворику готелю “Шато Парадіз” відбудеться перша “Кримська зустріч”, яку організовують кримчани, що переїхали до Ірпеня. Про це повідомляє спільнота “ITV“.

Зауважимо, що на першій зустрічі будуть експонуватися картини кримськотатарських митців: полотна живописця Нурі Якубова, на яких зображений Крим у минулі епохи, та роботи молодої художниці Ельзари Чабанової. Свої твори також представить засновниця ірпінської художньої школи класичного рисунку та живопису “Hurgri Art School” Євгенія Харгрі.

Крім того, під час зустрічі діятиме виставка робіт кримськотатарської вишивальниці Ельміри Катакі, а Лєране Козакевич та її землячка Лєда Саранжина презентують проєкт “Наші”, який передбачає створення інтернет-магазину, де продаватимуться товари переселенців із Криму.

Ви не зможете залишитися байдужим ні до смачної їжі, ні до живого спілкування, ні до нових знайомств. Спогади про цю подію залишаться в професійних фотографіях і милих еко-сувенірах handmade, які отримають усі учасники заходу, – зазначають організатори.

Слід зазначити, що “Кримські зустрічі” в Ірпені проводитимуться двічі на місяць, кожного разу подія матиме свою особливу тематику. Перша зустріч відбудеться 18 липня о 18:00 за адресою: вулиця Миру, 16.

Кількість місць учасників обмежено, вартість участі складає 800 грн з пари, а для одного – 450 грн. У цю суму включено вечерю, напої, фотозвіт в електронному вигляді, подарунок на пам’ять. Оплату потрібно внести на картковий рахунок “Приватбанку” 5168742227978529 (Козакевич Лєране). Гостей міста можуть поселити в готелях, однак це потрібно попередньо узгоджувати за номером (063) 7479701 або (097) 4907777.

Раніше “Столичний регіон” писав про те, що лікарня Броварів отримала тисячу тестів на COVID-19.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також