У Славутичі розпочався фестиваль GOLDenFest

«GOLDenFest» – таку назву має фестиваль для людей поважного віку, який стартував 9 травня у місті Славутич (Київська область).

Про це повідомляє сайт Славутицької міської ради. Близько  ста  представників третього віку зі Славутича, Іванкова, Дружнього (Бородянського району), Енергодара стали учасниками творчих конкурсів, спортивних змагань, розважальних заходів, а основне наповнили позитивом від спілкування, творчості, дружби весь Славутич.  До речі, наймолодшому учаснику фесту –  50 років, а найстаршому –  80.

Перший день фестивалю розпочався із спортивних змагань. Для трьох команд проводяться змагання із шахів і  шашок, петанку, пенальті, міні-футболу, дартсу,  стрітболу, настільного тенісу.

Яскравим і феєричним у Кіноконцертному комплексі стало і відкриття фестивалю «GOLDenFest». Понад три години тривав концерт-конкурс талановитих учасників фестивалю у виконавської майстерності зі співів і танців. Завершився перший день GOLDenFest ретро дискотекою «Едісон – 2» із легендарним DJ  Олександром Демідовим. Всі із задоволення пригадували улюблені хіти 80-х, танцювали, підспівували і повернулися на деякий час у період своєї молодості. 
А ще на учасників фестивалю для людей  поважного віку  чекає дефіле у національному одязі, літературна гостина «Співзвуччя», кінопоказ стрічки «Готель «Меріголд» та святковий концерт.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що у Славутичі відбудеться GOLDenFest.

 

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також