Славутич святкує 33-й День народження

За цей час Славутич створив свою власну неповторну історію, започаткував добрі яскраві традиції, став рідною затишною оселею для тисяч його мешканців. Має свій літопис, де зібрані вагомі здобутки та перемоги, яскраві події. Та є у цьому переліку особливий хвилюючий день, що об’єднує всю громаду – День рідного міста.

Зазвичай, у першу суботу червня, ми крокували у дружній ході, а потім збиралися на Центральній площі міста, щоб відчути єдність великої славутицької родини, привітатися із гостями міста, отримати задоволення від спілкування та гучного свята. У цьому році COVID-19 вніс корективи у наше життя, в тому числі у святкові заходи. Широке святкування перенесено на осінь, але День міста обов’язково відбудеться онлайн. Святкова програма, як завжди, насичена: привітання від колективів міста, нагородження амбасадорів, екскурсії, квест для молоді, виставки, танцювальний флешмоб, змагання, великий зірковий концерт гостей Славутича. Насправді, головне для будь якого свята – гарний настрій, саме він стане добрим подарунком рідному місту до його 33-річчя, – міський голова Юрій Фомічев.

Довідка
1 Рішення про будівництво нового міста Славутич для постійного проживання працівників Чорнобильської АЕС і членів їхніх родин, було прийнято 2 жовтня 1986 року.
2 Назву місту було присвоєно 19 лютого 1987 року.
3 Славутич формально-адміністративно підпорядкований органам влади Київської області, місто увійшло до Чернігівської агломерації, що наразі є безпрецедентним юридичним фактом на території сучасної України (коли місто конкретної області входить до агломерації адміністративно зовсім іншої області).

Раніше “Столичний регіон” писав про те, що в Броварах надали допомогу сп’янілому підлітку.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також