Google створить віртуальний тур по Чорнобилю

Компанія Google Україна створює віртуальний тур по Славутичу і Чорнобильській зоні.

Про це повідомляє сайт Славутицької міської ради. Цей  проєкт покликаний розкрити туристичний та інвестиційний потенціал міст.

Останнім часом Чорнобильська зона відчуження приваблює багатьох відвідувачів. Важливо для всіх туристів забезпечити відкритість і доступність до об’єктів зони відчуження, Прип’яті, Чорнобиля, ЧАЕС і Славутича, а ще    отримати можливість зробити віртуальний тур.

Сертифікований фотограф  Google Микола Омельченко та директор по взаємодії з органами державної влади Олексій Сивак провели оцифрування інфраструктури  Славутича. Також  команда   Google відвідала міський залізничний вокзал, коли станційники від’їжджали до ЧАЕС, а потім робота  продовжилася  у електропотязі Сдавутич-Семиходи і Славутичі.

Представники Google побували у краєзнавчому музеї, Славутицькій міській раді, Дитячій школі мистецтв, Палаці дітей та молоді, медичному містечку, Чорнобильському центрі з проблем ядерної безпеки, радіоактивних відходів та радіоекології, кварталах міста, Центральній площі.

Адже туризм це не тільки враження, а ще і важлива складова розвитку економіки, наповнення міського бюджету.  А за словами Олексія Сивака,  цифрове перетворення є гарним  поштовхом для розвитку регіону.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що пожежа у Чорнобилі не загрожує Києву.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також