Діти з Авдіївки відпочили на Київщині

У Київській області, на Сквирщині, завершується зміна табору «Росич-2019», де відпочивали, а також оздоровлювалися обдаровані діти, що живуть в районі донбаської лінії розмежування.

Заміські табори для дітей з Донбасу організовуються на Сквирщині ще починаючи з 2017 року. Цього року тут побували 46 дітей з Авдіївки, Світлодарська, Торецького та Красногорівки.

За час перебування у таборі у Київській області діти відвідали Білу Церкву, побачили на власні очі відкриття нового сучасного футбольного стадіону та взяли участь в урочистій програмі, познайомилися з місцевими традиціями, та підготували цікавий танцювальний флешмоб.

Також юні гості Київщини взяли участь у Всеукраїнському фестивалі «Ми – діти твої, Україно». А подарунком на прощання від організаторів стала екскурсія до столиці нашої країни. У Києві учасники заїзду зустрілися та поспілкувалися на різні теми з головою Київської обласної державної адміністрації Олександром Терещуком, а також отримали в подарунок солодощі та пам’ятні листівки.

Сквирщина чекатиме на дітей наступного літа!Раніше «Столичний регіон» розповідав про нову алею скульптур у Білій Церкві.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також