У Переяслав-Хмельницькому вночі згорів дитячий спортивний клуб: ВІДЕО

В ніч з 12 на 13 серпня у Переяслав-Хмельницькому на Київщині загорівся спортивний зал єдиноборств спортивного клубу «Переяслав».

В результаті пожежі приміщення вигоріло повністю, рятувальники не змогли впоратися з вогнем. Про це стало відомо з повідомлення власника спортивного клубу єдиноборств «Отаман» Дмитра Батока на сторінці в соцмережі Facebook.

За його словами, пожежа в СК «Переяслав» сталася в результаті підпалу. При цьому він зазначив (з посиланням на слова свідків), що пожежники, які приїхали на гасіння пожежі, не впоралися з вогнем нібито через незадовільний технічний стан обладнання. Ще Дмитро Батока розповів представникам ЗМІ, що згорілий зал будувався за рахунок місцевих бізнесменів та громадських організацій. Вони своїми силами збирали кошти, га які зробили ремонт в покинутому старому кінотеатрі. Він також зазначив, що в спортивному залі займалися близько 100 осіб, в тому числі і діти ветеранів АТО, сироти, які займалися там безкоштовно. При цьому спортсмени успішно виступали на всеукраїнських змаганнях.

«У цьому маленькому тридцятитисячному місті вибір для молоді був невеликий: або алкоголь та наркотики, або єдиноборства і спорт. Тепер якщо громадськість і держава залишить все без уваги, то місто буде деградувати», – написав у повідомленні Дмитро Батока.

Також в повідомленні він звернувся до правоохоронних органів з вимогою знайти та покарати винних у пожежі, а також до ДСНС з вимогою пояснити, чому пожежники не змогли врятувати спортзал.


Опубліковано Викторією Лыс Понеділок, 12 серпня 2019 р.


Опубліковано Дмитрієм Батоком Вівторок, 13 серпня 2019 р.


«Столичний регіон» раніше повідомляв про напад грабіжників на киянку, яка посеред ночі вирішила здійснювати фінансові операції.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також