У місцевому санаторії у Ворзелі розмістили прибулих з ОАЕ

13 квітня відбувався онлайн-брифінг т.в.о. голови Київської облдержадміністрації Василя Володіна щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус у нашій області. Говорилося, зокрема, й про розміщення на обсервацію в санаторію “Україна” (Ворзель) прибулих українців із ОАЕ.

Щоб запобігти поширенню коронавірусу в Україні, Уряд ухвалив відповідний порядок, згідно з яким усі, хто після 28 березня в’їжджають до нашої країни, зобов’язані пройти 14-добову обсервацію.

Одну з таких перших груп зустрічали вночі з 10 на 11 квітня. Це 113 осіб, які повернулися із Об’єднаних Арабських Еміратів. Їх розмістили в санаторії “Україна”, що у Ворзелі.

За словами Володіна, переліт для них був безкоштовний. Усіх заздалегідь попередили про причини, характер і тривалість обсервації. Кожен власноруч підписав відповідну угоду.

Ці люди погодилися оплатити всі витрати, пов’язані з їхньою обсервацією, а саме: транспорт, проживання, харчування.

Зі свого боку, КОДА спільно з керівництвом санаторію запустили роботу законсервованого закладу. Його було закрито через карантин.

Протягом кількох годин відновили опалення та постачання гарячої води. Оперативно сформували колектив санаторію, який працює з прибулими.

Працівників забезпечили засобами індивідуального захисту, зокрема й масками та одноразовими костюмами.

Разом з поліцією організували роботу із супроводження та забезпечення охорони вказаного об’єкта, транспорт до місця обсервації (з відповідним захистом).

Харчування влаштували за системою кейтерингу – триразове харчування на замовлення. А також дистанційний медичний супровід. Окремо збиратимуть тверді та побутові відходи.

Місцева влада потурбувалася про надання засобів гігієни та дезінфекції, води й печива.

Адміністрація Бучі завезла комплекти першої необхідності та забезпечила дезінфекцію приміщень обсервації.

Слід нагадати, що були та незадоволені серед прибулих поселенням до санаторію, вдавалися до різних дій, зокрема й симулювання симптомів, щоб залишити межі закладу.

Звісно, неоднозначною була й реакція на них з боку місцевих жителів. Одні ставилися з розумінням, інші – обурювалися таким сусідством, вбачаючи небезпеку.

Раніше “Столичний регіон” писав про те, що до киян звернулася головний лікар Олександрівської лікарні.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також