В Обухові суд відпустив педофіла під заставу

В Обухові суд відпустив під заставу педофіла. Про це повідомляє Українська міська рада на своїй сторінці в Facebook.

Чоловіка затримали за спробу зґвалтування 7-річної дівчинки. 

«Завдяки професійним діям місцевої поліції злочинця було затримано. Після затримання, поліція в порядку передбаченому ст. 208 КПК звернулась до суду з клопотанням про арешт підозрюваного. В той же час, вітчизняне кримінально-процесуальне законодавство передбачає можливість внесення застави при здійсненні такого суспільно небезпечного діяння як розбещення малолітньої дитини», – говориться в повідомленні.

Кримінально-процесуальне законодавство України передбачає можливість внесення застави при здійсненні такого діяння як розбещення малолітньої дитини.

Розуміючи, що злочинець може вийти під заставу, представники поліції клопотали перед судом про встановлення її розміру в сумі 820 тисяч гривень. 

Але КПК чітко визначає максимальний розмір застави за такого роду злочин – 160 тисяч гривень. Саме таке рішення виніс суд.

«Родичі підозрюваного цю заставу внесли і 7 листопада він був звільнений з-під варти. Після звільнення його було направлено до Глевахи на психіатричну експертизу з приводу визначення осудності. За її результатами слідством буде прийняте подальше процесуальне рішення», – уточнюється в повідомленні.

Тож станом на сьогодні педофіл перебуває на волі і не має жодних обмежень щодо свого пересування. 

«Це створює небезпеку повторення вчинення ним злочинних дінь. При цьому ще раз підкреслимо, що суд прийняв законне рішення. Такі ж дії були і з боку поліції. З метою недопущення повторення таких ситуацій в майбутньому потрібно вносити зміни в законодавство. Тому, звертаємось до депутатів Верховної ради України та громадськості з ініціативою щодо зміни розміру застави у справах злочинів проти дітей», – наголосили в Українській міській раді.

Фото: Facebook/Українська міська рада

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що на Київщині затримали педофіла.

Коментарі

  Avatar for Прудникова Александра

  Владимир

  В этой стране все закончится судами “Линча”.

  Avatar for Прудникова Александра

  николай

  кастрировать

  Avatar for Прудникова Александра

  Володимир

  Лучше бы на поруки

  Avatar for Прудникова Александра

  Спиридон Голопупенко

  судьи, а если бы на её месте были бы ваши дети

  Avatar for Прудникова Александра

  Олена

  Все куплено и продано, бедная Украина.

Залиште коментар

Читайте також