В Іванківському районі на Київщині розгорівся земельний конфлікт

Мешканці сіл Поталіївка і Мусійки Іванківського району Київської області випадково дізналися, що землі навколо і частково на території самих сіл, в загальному, близько 650 гектарів, взяв в розпорядження місцевий підприємець.

У сільгоспкооперативі «Мусійки» заявляють, що є правонаступником КСП ім. Ватутіна, нерозпайовані землі якого лише «документально оформили». Натомість місцеві селяни сподіваються відвоювати свої території

Станом на зараз частина сіл Мусійковского сільської ради, а саме Поталіївка і Мусійки, а також землі навколо сіл, в загальному, приблизно 650 гектарів, насправді знаходяться у розпорядженні місцевого підприємця. Стало відомо, що документи на землю оформили в кінці минулого року за згодою трудового колективу місцевого сільгоспкооперативу (це десь 20 осіб), але потім частина з них відмовилася від рішення.

Більшість селян про те, що відбувається, нічого не знала, так само як і голова місцевої сільради.

«Сільська рада ніякого узгодження не давав, жодного рішення з цього питання не погоджував», – заявила голова Мусійковского сільради Валентина Резанова.

За її словами, подальшу долю земель повинен вирішити суд. Власник же ж підприємства запевняє, що голова сільради була в курсі земельних справ. За його словами, землі колективного сільськогосподарського підприємства (КСП) ім. Ватутіна були розпайовані, а нерозпайована частина земель саме й відійшла кооперативу «Мусійки», який нібито є правонаступником КСП.

Тим часом мешканці сіл Поталіївка і Мусійки сподіваються відвоювати свої території за допомогою Генпрокуратури.

«Столичний регіон» раніше повідомляв про насіннєвий челендж, що відбудеться у Києві.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також