В Ірпені будують будинок для безпритульних тварин

В Ірпені розпочато будівництво будинку для безпритульних тварин. Про це пише сайт 04597.com.ua.

Комунальний центр стерилізації та адаптації безпритульних тварин розташований на вул. Покровській. Зараз тут активно триває будівництво та облаштування помешкань для безпритульних тварин. Це не притулок, а місце для перетримки – планується, що протягом 20 діб працівники центру мають знайти для тварин господарів.

За словами керівниці відділу «Служби захисту та лікування тварин» Євгенії Мельник, у центрі одночасно можна буде перетримувати близько 30 собак і від 50 до 100 кішок.

«Також по Києво-Святошинському районі буде пропонуватися платна послуга перетримки собак, котів, їхнє транспортування та стерилізація», – уточнила вона. 

Фото: 04597.com.ua

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що з Ірпеня пропонують пустити маршрутки до Києва.

Хочеш дізнаватися новини Києва та Київщини першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

‡авантаженнЯ...

Коментарі

    Avatar for Адамович Наталія

    ВИТАЛИЙ

    Давно пора строить такие приюты для бездомных животных, и не только для передержки с установленным лимитом по времени пребывания в нём. Сейчас очень не просто найти семью для бездомного существа. Многие люди с минимальными пенсиями сами “живут” впроголодь. Очень хочется надеяться на то, что и дальше будут строится приюты для наших меньших братьев, где их никто не сможет обидеть, и они будут в безопасности.

Залиште коментар

Читайте також