У Чорнобильській зоні браконьєри ловили рибу

Під Києвом в районі Чорнобильської зони правоохоронці затримали групу осіб, які займалися незаконним ловом риби на забороненому місці. Всього улов склав близько 10 кілограм.

У Бородянському районі незаконним виловом за допомогою заборонених мереж «Павук» займалися місцеві жителі. Про це повідомила Нацполіціі Київської області. Автопатруль під час відпрацювання операції «Нерест» в Бородянському районі вилучив у рибалок 5 кг риби та знаряддя для лову. Порушників притягнуто до адміністративної відповідальності.

*Світлини надала Національна поліція України

У зоні ЧАЕС під час патрулювання берегової лінії річки Уж правоохоронці виявили чотирьох громадян, які на гумовому човні займалися незаконним виловом риби за допомогою електроприладу «Електропідсака». Затримані виявилися жителями Житомирської області. У зону відчуження браконьєри потрапляли на автомобілі «ЛуАЗ». За скоєне затриманих можуть притягнути до кримінальної відповідальності.


«Столичний регіон» також розповідав про шахраїв, які підроблювали та продавали оливкову олію, видаючи продукт низької якості за брендові товари.

Коментарі

  Avatar for Прудникова Александра

  Асоціація рибалок України

  Бред і фарс. Знайшли крайніх. Самосели ловили рибу для своїх потреб. У той же час під дахом поліції і служби охорони Чорнобильської зони регулярно промишляють браконьерскі бригади, які багатокілометровими сітками виловлюють тонни риби. Вся вона відправляється на прилавки Києва та області. Браконьєрство в зоні здійснюється організованим злочинним групуванням на чолі з лідером на прізвисько “Ленін”.
  Тільки коли між поліцією і службою охорони виникають тертя на фінансовому ґрунті, тоді зрідка затримують на виїзді із зони великі партії риби. Три місяці тому – 640 кг, 870 кг.
  З приводу затриманих з електровудкою – вони зобов’язані понести покарання повною мірою. За використання електро лову, тим більше під час нересту потрібно вводити однозначну кримінальну відповідальність.
  А взагалі зона живе своїм звичайним життям. На трагедії і після неї наслідках багато хто хоче нагріти руки …

Залиште коментар

Читайте також