Поліцейський пес з Київщини визнаний найкращим пошуковцем наркотиків в Україні

Поліцейський пес Аід з Київщини став найкращим пошуковцем наркотиків в Україні. Про це повідомляється на сторінці поліції Київської області в Facebook.

У відкритих змаганнях серед кінологів силових структур взяли участь 45 кінологічних пар з Національної поліції, Нацгвардії, прикордонників, СБУ, служби безпеки аеропорту «Бориспіль», громадських кінологічних організацій та аматорів-кінологів зустрілися, щоб визначити найкращого серед собак-детекторів.

«Поліцейський-кінолог Весна Лобода зі своєю підопічною бельгійською вівчаркою Аід другий рік поспіль взяли участь у змаганнях з пошуку наркотичних речовин. Вони успішно продемонстрували високий рівень натренованості, свої вміння працювати у парі, професійно та майстерно пройшли усі випробування. І цього разу поліцейський пес підтвердив своє звання – найкращої собаки-пошуковця», – говориться в повідомленні.

За зразкове виконання службових обов’язків та високий професіоналізм керівник поліції Київщини Андрій Нєбитов нагородив заступника начальника кінологічного центру Весну Лободу грамотою. Без заохочення не залишиться і мохнатий переможець – йому буде виписана премія на корм.

Фото: Facebook/Поліція Київської області

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що на Київщині 13 жовтня відбудеться масштабна велогонка.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також