Поліція на Київщині незаконно затримала активістів громадського руху «Зупинимо насильство»

Працівники поліції в Обухові Київської області затримали активістів громадського проекту, що бореться з насильством у медіа-просторі, яке провокує агресію у суспільстві. Активістів, які в офіційний спосіб проводили акцію у центрі Обухова, затримані. Також правоохоронні органи конфіскувати в них дороге обладнання.

Як заявляють активісти громадського руху «Зупинимо насильство», правоохоронці діють на замовлення кандидата в народні депутати Дубінського, який таким чином намагається відбілити себе в очах громадськості.

«Під час нашої акції приїхав заступник начальника місцевої поліції та оперативна група. На прохання показати документи він цього не зробив. Жодних пояснень не надав. Ми бачимо, що недаремно Дубінський пролобіював зміну керівництва обухівської поліції. Правоохоронці працюють проти тих, хто йому неугодний», – повідомив один з активістів.

Раніше на замовлення руху було проведено опитування щодо ставлення до телеведучих, які провокують насильство з екранів. Серед таких найвідоміших медіа-персон респонденти назвали Анатолія Шарія, Андрія Пальчевського та Олександра Дубінського.

Останній відомий грубими висловлюваннями на адресу опонентів, цькуванням жінок та звичкою брутально лаятись на відео.

На думку представників громадськості, така поведінка популярних ведучих провокує зростання насильства й агресії у суспільстві. Саме тому вони почали публічні акції проти медіа-насильства.

Образ медіа-кілера, який має Олександр Дубінський, сформувався завдяки його роботі на каналі олігарха Ігоря Коломойського «1+1» та відео-блогам. За даними моніторингового агентства, в новинах каналу «1+1» транслюється найбільше сюжетів про насильство.

Як стверджують активісти, сьогодні медіа-імперія олігарха разом із поліцією працюють над тим, щоб відбілити імідж Дубінського, котрий став кандидатом у народні депутати.

Активісти звертатимуться до міжнародної спільноти з вимогою захистити їх від незаконних дій поліції, гарантувати їм безпеку та право на громадську діяльність.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що Дубінський замовив фальсифіковану соціологію.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також