На Київщині вводять третій етап послаблення карантину

Тимчасово виконуючий обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації Василь Володін повідомив про введення в області третього етапу послаблення карантину, який почав діяти з 1 червня. Про це він заявив під час брифінгу.

У Київській області запущено третій етап виходу з карантину. Зробили це з урахуванням поліпшення одночасної наявності трьох медичних показників (інцидентність, завантаженість ліжок, охоплення тестуванням), – заявив він.

Тому, за словами Володіна, в області дозволено відкрити басейни та спортзали, відвідування освітніх занять у групах до 10 осіб, у тому числі автошкіл, відновлено рух залізничного транспорту та міжобласні пасажирські перевезення.

При цьому відкриття дитячих оздоровчих таборів, санаторіїв і т.п., “зелений туризм” можливі тільки на останньому етапі карантину та за умови дотримання протиепідемічних рекомендацій. Дитячі садки вже почали працювати, – зазначив Володін.

Він уточнив, що на Київщині вже відкрилося 114 закладів дошкільної освіти, в які прийнято 2 тис. 589 дітей. Поетапне відкриття дитсадків триває.

Раніше “Столичний регіон” писав про те, що під Києвом автобус збив літнього велосипедиста.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також