На Київщині малий бізнес на місяць звільнили від сплати єдиного податку

Дрібним підприємцям у місті Буча на Київщині надали податкові канікули на один місяць. Такий проєкт рішення підтримали депутати, повідомляє Бучанська міська рада.

Фізичні-особи підприємці – платники єдиного податку I та II групи, робота яких була припинена через дію карантину – отримують звільнення від сплати єдиного податку на один місяць. Нульова ставка податку буде діяти у червні 2020 року. Для отримання пільги платникам II групи необхідно подати заяву до Ірпінського управління ГУ ДПС у Київській області до 15.06.2020 р. Платники I групи отримують пільгу автоматично, – зазначають на офіційній сторінці БМР.

Також, там радять скористатися для звернення до податкової електронним кабінетом платників податків або надіслати документ поштою. І наголошують, що зразок заяви буде розміщено на сайті Бучанської міської ради одночасно із оприлюдненням рішення.

З цього приводу народний депутат України Ольга Василевська-Смаглюк зазначає, що рішення про зменшення податкового навантаження на підприємців також прийнято в Бородянці та Іванкові.

Хочу підкреслити, що з 30 березня Верховною Радою України надано право органам місцевого самоврядування у 2020 році зменшувати ставки єдиного податку. Тому закликаю органи місцевого самоврядування нашого округу знайти можливість скористатися цим правом, – наголошує нардеп.

Раніше “Столичний регіон” писав про поширення коронавірусної інфекції COVID-19.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також