На Київщині у турецьких помідорах знайшли південноамериканську томатну міль

У Київській області державні фітосанітарні інспектори виявили томатну міль у вантажі, що прийшов с Туреччини

Повідомлення про це зробила прес-служба Держпродпотребслужби України. НП сталася 13 березня, але робітникам потрібен був час для встановлення причини зараження овочів. На митному пості «Східний» у Пролісках було ретельно перевірено весь вантаж турецьких помідорів.

Наразі є висновки експертизи, що вказують на тотальне зараження вантажу. Повідомляється. що  постачальники намагалися завезти до України 17,21 тонни заражених овочів. Станом на зараз фітосанітарні інспектори вантаж затримали, а тепер збираються відправити до Туреччини нотифікацію. В ній йтиметься про невідповідність вантажу фітосанітарним вимогам України.

Довідка: південноамериканська томатна міль – це метелик сірого кольору з чорними плямами. Це шкідлива комаха, вона може існувати на більш як 30 рослинах, але скажено обожнює саме помідори. Комахи розмножуються із фантастичною швидкістю, живуть у теплицях та на полях. Саме через її існування на рослині плоди не мають лежкості, швидко псуються та несуть у собі загрозу здоров’ю людини, адже помідори дуже часто використовують у приготуванні салатів без термообробки.


Раніше «Столичний регіон» писав про аферу касира столичного супермаркету з фальшивими грошима.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також