Марусю Звіробій можуть ув’язнити на 15 років: Березовець звинуватив Зеленського

Українську доброволицю, інструкторку навчального центру ДШВ, громадську діячку та  блогерку Марусю Звіробій (справжнє ім’я Олена Біленька) можуть ув’язнити на термін до 15 років.

Про це повідомив у своєму телеграм-каналі журналіст та політтехнолог Тарас Березовець. За його словами, справа заведена за її відеоблог, спільно з депутаткою від ЄС Софією Фединою. Державне бюро розслідувань звинувачує її за статтями ст.109, 112 и 346 Кримінального кодексу України (замах на життя та здоров’я, погроза державному діячу та заклик до повалення конституційного ладу). Березовець повідомляє, що під час обшуку у Марусі Звіробій вилучили 3 мобільних телефони, блокнот з особистими записами, мисливський карабін та гладкоствольну гвинтівку, а також дитячий пістолет та флешку.

«Хлопці, це навіть не дно, а днище. І всі відповідальність за спробу Труби прислужитися лягає саме на Зеленського. Він крайній, як не крути»,  – написав Березовець.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що у Калинівці на Київщині рано вранці ДБР прийшло з обшуком до Марусі Звіробій.

Коментарі

    Avatar for Прудникова Александра

    василь

    Непорядочно ведуть себе привладні холуї .Для того щоб вислужитися ідуть на явний фальш. І будуть старатися очернити патріотку. Ганьба!

Залиште коментар

Читайте також